Děláme druhým radost

Milí rodiče, 

to, že především díky Vám můžeme v této nelehké době udělat druhým lidem radost, Vám patří obrovské DĚKUJEME! Jste skvělí, ochotní rodiče, máte úžasné děti (které nám za tu dobu hodně vyrostly :-)). Mohli jsme alespoň na dálku, jinou cestou, klienty z Domu s pečovatelskou službou pozdravit, potěšit a popřát jim klidné jarní dny, prožité ve zdraví. Je to nádherný pocit.  Z tohoto budeme všichni dlouho čerpat. 

Poděkování patří také p.uč. Renatce za zhotovení videa, p.uč. Ivonce za namalování obrazu pro personál, p.uč. Vendulce za zhotovení podpůrných kartiček pro klienty, zkrátka celému kolektivu za pěkné chvíle při natáčení úvodního slova. 

P. Byrtusová, vedoucí Domu s peč.službou, připojila nahrávku několika slov s vděčností. Text s poděkováním připojíme k náhledu. Děkuji s úctou za celý kolektiv, nejde slovy vyjádřit, jak Vaše slova hřejí. 

Děkujeme také za zpracování reportáže p. Brzóskovi, která byla ke zhlédnutí ve čtvrtek 7.5. v regionálních zprávách, nyní na tomto odkazu: https://polar.cz/zpravy/karvinsko/stonava/11000020222/predskolaci-potesili-seniory-originalnim-video-darkem

Nyní však odkaz na slíbené video...

https://www.youtube.com/watch?v=OcsNmoW8ClU

Opatrujte se nám, za kolektiv Helena Skutková