Ceny stravy

celodenní (do 6 let věku)  7-mi leté
48,- Kč

52,- Kč

• od školního roku 2019/2020 dochází ke změnám v hrazení stravného. Základní informace jsou k dispozici v dokumentu níže. Pokud něčemu nerozumíte, prosím, obraťte se na pana ekonoma školy. Jedná se o výrazné zjednodušení celého procesu hrazení stravného.
  • přihláška do mateřské školy je zároveň přihláškou ke stravování, dítě se stravuje pravidelně
  • odhlašování ze stravování se provádí 1 den předem do 13:00 dle pokynů uvedených v dokumentu níže (odkaz je zde).
  • telefonní číslo do školní jídelny: 596 422 011, 606 745 778, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • ROVNĚŽ NUTNO OMLUVIT ABSENCI DÍTĚTE VE SVÉ TŘÍDĚ.
  • při onemocnění dítěte si rodiče mohou první den nemoci odebrat neodhlášený oběd do nosiče v době od 11:45 do 12:00 hod. Tento oběd je určen k okamžité spotřebě. Rodiče jsou si vědomi, že neodhlášený a neodebraný oběd se rozdá dětem jako přídavek. (Vyhláška o školním stravování 107/2005 Sb.)
  • během dne jsou dětem podávány nápoje
  • strava je vydávána po dohodě s ředitelstvím mateřské školy tak, aby neutrpěla kvalita pokrmů a nebyl narušen stravovací režim dětí
svačina 08:30 hod.
oběd 11:30 hod.