Nástup dítěte do MŠ

Vážení rodiče,

nástup dítěte do mateřské školy je důležitým mezníkem v životě Vaší rodiny. Musí se změnit celý rytmus rodiny a není to právě jednoduché období. Právě Vám jsou určeny tyto stránky, na kterých bychom Vás rádi informovali o tom, co udělat pro to, aby tento krok proběhl hladce a ke spokojenosti Vaší a Vašeho dítěte.

Již před samotným nástupem dítěte do mateřské školy by mělo proběhnout první neformální seznámení s prostředím mateřské školy a učitelkami. Maminky s dětmi nás mohou po předchozí dohodě navštívit přímo v mateřské škole při denních činnostech nebo na zahradě apod.  Dítě se tak seznámí s novým prostředím, hračkami a kamarády.

Výsledek obrázku pro ae87e7610e3b4c800bbf00ab10164f6a.jpg (704×681)

D o p o r u č e n í   rodičům

vodit dítě do mateřské školy zdravé

předávat děti osobně pedagogickým pracovníkům s informací o zdravotním stavu