čtvrtek 29. a pátek 30.10.

Vytvořeno: neděle 25. říjen 2020 20:03 Aktualizováno: neděle 25. říjen 2020 20:03

Vážení rodiče,

děti, které jsou přihlášeny ve čtvrtek 29.10. a v pátek 30.10.2020 k provozu v mateřské škole, budou přítomny ve své třídě. V tyto dny nedojde, s ohledem na epidemiologickou situaci, ke spojování tříd Houseneček a Motýlků. Zájemci z Hořan a Holkovic nejsou.

Ujišťujeme Vás, že je prováděna zvýšená dezinfekce společných prostor, klik, vypínačů, toalet, apod. Časté intenzivní větrání. Navíc nyní dochází opětovně k dezinfekci veškerých pomůcek, hraček.

Děkujeme touto cestou, že jsou z vaší strany dodržovány požadavky školky.

Držme si pěsti a opatrujte se nám!

za kolektiv

Helena Skutková

výstava v RK Karviná říjen 2020

Vytvořeno: pondělí 12. říjen 2020 16:09 Aktualizováno: pondělí 12. říjen 2020 16:09
Napsal Mgr. Helena Skutková

V měsíci říjnu je možnost zhlédnout výstavku prací Dolaňáčku v Regionální knihovně v Karviné, v dětském oddělení.

Děkujeme, kdo se s námi do tvoření zapojil :-)

POKRAČOVÁNÍ V PROJEKTU

Vytvořeno: úterý 15. říjen 2019 6:57 Aktualizováno: středa 26. srpen 2020 14:06
Napsal Mgr. Helena Skutková

Naše mateřská škola je i tento školní rok zapojena do projektu Celé Česko čte dětem.

Těšíme se, kdo nás v rámci této akce navštíví a přinese si pohádkovou knihu dle svého uvážení, když návštěva je pro děti zážitkem.

Podpora čtenářské pregramotnosti je v naší mateřské škole významnou součástí vzdělávacího programu, proto děkujeme všem, kteří se do naší akce zapojili a nově zapojí (po domluvě s p.uč.) a podpoří tak zájem dětí o báječný svět knih a čtení.

Těšíme se na Vás